Ovde se nalazite: Početna Vesti

Poslednje vesti
Новака Ђоковић PDF Štampa El. pošta

Др С. Вулетић и др В. Тодоровић написали су и објавили први научни рад у Србији о светском тениском шанпиону Новаку Ђоковићу. Интердисциплинарном приступом у раду је сагледан и описан допринос Новака Ђоковића на пољу културне дипломатије. Наш најпознатији спортиста представљен је као изузетан хуманиста са високим комуникационим компетенцијама, које су му између осталих кавалитета и обезбедиле статус беспрекорне јавне личности и донеле велику светску популарност.
Рад је објављен у издању Института за међународну политику и привреду из Београда и део је научног пројекта Министарства просвете, науке и технолошког развоја Републике Сбије.

jakovvv

Свети Сава PDF Štampa El. pošta

27.1.2019. године - прослава школске славе Свети Сава.

biljana1

biljana2

Мали знак пажње PDF Štampa El. pošta

Мали знак пажње за наше ђаке од мајке ученика Л. Мајсторовића!
ХВАЛА У ИМЕ СВИХ НАС!!!

biljana

Обука “Основе еТвининг-а” PDF Štampa El. pošta

Од 17.12. до 21.12.2018. године одржана обука “Основе еТвининг-а” у трајању од 6 сати. Фондација Темпус, Београд. Присутна: Б. Петровић.

матија

Дневни боравак “Насмејана жирафа” PDF Štampa El. pošta

28.12.2018. године - ученици наше школе су посетили дневни боравак “Насмејана жирафа”, гледали представу, дружили се и играли са вршњацима. Присутни: И. Нововић, Љ. Јаношевић и ученици наше школе.

pusli1

Strana 1 od 112