Ovde se nalazite: Početna Vesti

Poslednje vesti
радионица “Полећемо” PDF Štampa El. pošta

23.10.2018. године одржана радионица “Полећемо”. Радионица Вршњачког тима са ученицима седмог и осмог разреда. Водитељи радионице: Ј. Крунић и Љ. Јаношевић.

wwww1

wwww4

АТААС конфереција PDF Štampa El. pošta

22. и 23.10.2018. године у Београду, одржана АТААС конфереција о напредној технологији за децу са тешкоћама и особе са инвалидитетом. Присуствовали: Ј. Ковачевић, И. Милојевић, С. Мирковић и Г. Ројевић.

wwww2

wwww3

wwww5

Подстицање демократске културе у школама PDF Štampa El. pošta

Дана 19.10.2018. године ученици наше школе посетили су Угоститељско туристичку школу где је одржана манифестација "Дани демократске културе" у оквиру пројекта "Подстицање демократске културе у школама".

aaa2

aaa1

aaa3

ПРОСВЕТНИ ПРЕГЛЕД PDF Štampa El. pošta

Б. Живановић и Ј. Ковачевић о нашој школи (ПРОСВЕТНИ ПРЕГЛЕД).

qqqq11

сађења цвећа PDF Štampa El. pošta

12.10.2018. године - Представници компаније “ШЕР” организовали су акцију донирања производа из пекаре, као и акцију донирања и сађења цвећа са ученицима наше школе.

op

op1