Ovde se nalazite: Početna Vesti Zdravo

Zdravo PDF Štampa El. pošta

agrocole zahvalnost za dobročinstvo  (klik na sliku)

hosting by  EUnet Hosting Logo RGB klik na sliku

Zdravo!

Ja sam učenik osnovne škole "Dušan Dugalić" u Beogradu. U mojoj školi ima mnogo dece koja imaju različite probleme. Mi uz pomoć naših nastavnika učimo, igramo se i radujemo, baš kao i sva druga deca.

Posle časova idemo u sportsku, keramičarsku,ekološku,sekciju domaćinstva,interaktivne table; radionice gde pravimo šolje, činije, vodimo brigu o cveću,učimo da pravimo kolače i crtamo-učimo na interaktivnoj tabli.

Kada se umorimo idemo u boravak i tamo ručamo i odmaramo se.

Dođi u moju školu!
Čekam te da se upoznamo!

Prezentacija Osnovne škole "Dušan Dugalić"  klik na link

Mi smo ovde klik na link

337

PROIZVODI ĐAČKE ZADRUGE klik na link

TABELARNI PREGLED KALENDARA OBRAZOVNO-VASPITNOG RADA OSNOVNE ŠKOLE ZA ŠKOLSKU 2017/2018. GODINU

kalendar201718

DSC04447sDSC04467ss

P1130027r

DOBRODOŠLI!

telefoni škole - 011.28.36.769./011.28.36.838

adresa škole  - Đerdapska 19,11000 Beograd

e-mail škole  -   Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli / Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli

f              tw        blog

play roulette online in Canada

Nije dozvoljeno kopiranje ili umnožavanje sadržaja ove internet strane u bilo kom obliku.!!Materijale (tekstove, fotografije i multimediju) sa ovog sajta nemate pravo da menjate na bilo koji način, odnosno da ih reprodukujete ili javno prikazujete ili distribuirate.Ukoliko imate pitanja u vezi ovih uslova,možete nas kontaktirati na mail  Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli  i Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli  !