Ovde se nalazite: Početna Pomoć školi

Pomoć školi PDF Štampa El. pošta

Naša škola je raspoložena za svu vrstu saradnje. Želimo da nas posetite i upoznate da vidite ko smo i šta radimo, svaka vaša pomoć je dobrodošla. Možete nam pokloniti upotrebljene igračke, knjige, svakodnevni školski radni materijal (plastelin, olovke, vodene i drvene bojice, tempere, lopte, lutke..). Ukoliko ste u mogućnosti možete nam i materijalno pomoći uplatom na školski žiro račun:

840-1412666-60

Škola bi želela da ove godine organizuje zimovanje za decu ometenu u razvoju. Naša deca su uglavnom iz socijalno ugroženih porodica i njihovi roditelji nisu u mogućnosti da im obezbede bilo koju vrstu rekreacije i odmora. Ako ste u situaciji da nam pružite pomoć u obezbeđivanju prevoza i smeštaja ili finansijsku pomoć svoja sredstva uplatite na žiro račun 840-1412666-60 ili nas kontaktirajte na 011.30-88-727 i 011-30-88-728.

Bilo koja vrsta pomoći omogućiće našoj deci kvalitetniji život, osećanje zajedništva i srećnije detinjstvo.